למטבח

 • אבנית 550 מ"ל

  חומר מרוכז להסרת אבנית מקומקומים, מכונות קפה, מכונות כביסה ומדחי כלים. יעיל נגד חלודה וכתמי מים על משטחי זכוכית, פלסטיק ומתכת ועד, כמו מגהצים, ברזים, מקלחונים, אמבטיות. אינו הורס חלקי גומי ומתכת בגופי חימום. חוסך בחשמל כתוצאה מפיזור חום טוב יותר של גופי חימום חשמליים.

  לפרטים נוספים
 • קומקומית 550 מ"ל

  חומר נוזלי מרוכז להסרת אבנית וחלודה מכל סוגי הקומקומים, מכונות קפה ומכשירים לחימום מים אחרים. שימוש קבוע ב"קומקומית" מאריך את חיי השירות של המכשירים וחוסך חשמל. פועל ביעילות גם ללא חימום. יעיל להסרת חלודה ואבנית ממשטחים עשויים זכוכית, פלסטיק ומתכת, כמו מגהצים, ברזים, כלי פלסטיק ועוד.

  לפרטים נוספים
 • סופר קרם 350 מ"ל

  מנקה מושלם לא משאיר שריטות ומקנה ברק לקרמיקה, כלים ומוצרים עשויים טפלון, אבן,קרם ניקוי אוניברסלי ויעיל במיוחד המיועד לניקוי ולהגנת משטחים מכל הסוגים. מנקה בלי להשאיר שריטות ומסיר בקלות את כל סוגי הלכלוך מכלי טפלון, כסף, פלדה אל חלד, נחושת, פלסטיק, כלי חרסינה, פורצלן, אמבטיות, כיורים, מוצרים בציפוי כרום, מראות וכלי בדולח.

  לפרטים נוספים
 • קרמית 350 מ"ל

  קרם לניקוי וטיפוח משחטים מאבן טבעית ומלאכותית: גרניט, שיש, קרמוגרנית, אבן חול, אבן גיר, אבן צפחה. מתאים לניקוי יסודי של כיורים, משטחי עבודה, אדני חלון. מסיר כתמי מזון ישנים, כתמי שמן ולכלוך, אבנית. אינו משאיר שריטות. מחזיר ברק לאבן ושומר על יופייה הטבעי.

  לפרטים נוספים

חדשות

חדשות

מוצרים איכותיים במחירים הכי טובים!