לרצפה

 • פארקט 550 מ"ל

  "פארקט" משמש לניקוי וטיפוח רצפות פארקט מכל הסוגים (פארקט בגימור לכה, שמן או שעווה). מיועד להסרה יעילה של לכלוך, כתמי שמן, שומן ועקבות הליכה. מרענן את צבע הפארקט, מגן מפני אובדן צבע ומעניק ברק טבעי. מכיל רכיבים טבעיים המספקים הגנה ללוחות פארקט רגישים למים . במצב לא מדולל החומר מטשטש שריטות ושפשופים ובעל ניחוח נעים.

  לפרטים נוספים
 • אורנית 3 ליטר

  נוזל מרוכז לשטיפה וטיפוח כל סוגי הרצפות – רצפות מעץ השעם, פארקט, פארקט למינציה, לינולאום, שיש, קרמיקה וגרניט. מנקה ביעילות סוגים שונים של לכלוך (כתמים עקשניים, שומנים וכו'). אינו דורש שטיפה ולא משאיר סימנים ברצפה. מעניק ברק נוצץ.

   

  לפרטים נוספים
 • למינט 550 מ"ל

  לשטיפת רצפות. לניקוי וטיפוח פארקט למינציה ופארקט שעם. מנקה לכלוך ביעילות ומסיר עקבות הליכה וכתמי שמן ושומן. מעניק לרצפה ברק טבעי ללא צורך בהברקה נוספת. מכיל רכיבים טבעיים שמספקים אלסטיות לשכבת הלמינט העליונה וחודרים ונספגים אל תוך החיבורים בין לוחות הלמינט, קצוות של הלוחות ואזורים פגועים, וכך מגנים על הפארקט מפני לכלוך ולחות לזמן ממושך. משאיר ניחוח נעים.

  לפרטים נוספים
 • מסטיקה 550 מ"ל

  מסטיקה להברקת רצפות. חומר הגנה על בסיס שעווה טבעית לכל סוגי הרצפות מעץ. מבריק ומעניק ברק שנשאר לאורך זמן, מסיר פגמים קטנים ברצפה, ממלא סדקים וחללים ריקים. מגן על הרצפה מפני שחיקה ומאריך את אורך חייה. לא מומלץ לשימוש על רצפות בצבע לבן ואפור.

  לפרטים נוספים

חדשות

חדשות

מוצרים איכותיים במחירים הכי טובים!