על החברה

על החברה


חברה BAGI נוסדה בשנת 1988 ובשלושים שנות פעילותה התרחבה בעקביות. זו חברה חדשנית בתחומה ובעלת המוצרים הטובים ביותר מסוגם. היא אחת המובילות בייצור ושיווק מוצרי ניקיון. חברת BAGI מייצרת ומשווקת את מוצריה למדינות רבות בחו"ל. בין המוצרים של החברה ניתן למצוא, למשל, חומרי ניקוי למטבח וחדרי אמבטיה, מוצרים לניקוי כללי בבית, ג'לים ואבקות כביסה, מוצרים לניקוי וטיפוח ריפודים ושטיחים ועוד הרבה מוצרי ניקוי אחרים.
כל מוצרי החברה הם ידידותיים לסביבה. המוצרים הייחודיים שלנו מפותחים בקפידה במעבדות של BAGI, וכל מוצר עובר בקרת איכות קפדנית.

כדי להבטיח נוחות מקסימלית לצרכניה ויעילות של תהליך הניקויBAGI,  משתמשת בטכנולוגיות חדשניות, המתקדמות ביותר, לפיתוח מוצר אוניברסלי.

המוצרים המובילים של החברה הם מוצרים אשר מרכיביהם כוללים תמציות ריחות נעימים של מוצרי קוסמטיקה יוקרתיים המצטיינים באיכות גבוהה. מוצרים אלה לא רק מאפשרים להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אלא גם הופכים את תהליך הניקוי למהנה יותר.
מוצריBAGI  הוכיחו את איכותם הגבוהה במבחני השוואה עם מוצרי ניקוי אחרים של יצרנים שונים בישראל. למרות התחרות הבינלאומית בתחום, מוצרי BAGI הוכיחו את עצמם הטובים והיעילים ביותר. הישג זה זכה לסיקור נרחב בעיתונות.

חברת BAGI שומרת על מקומה כמובילת שוק בתחום מוצרי ניקוי באמצעות השקעה מתמדת במחקר ופיתוח ועל ידי גיוס של מיטב המומחים בתחום.

מחויבות בלתי מתפשרת לאיכות מתבטאת בפעילותה של כל מחלקה של החברה ובהקפדה של עובדיה על סטנדרטים בינלאומיים בתחומי חדשנות ופיתוח טכנולוגיות ייצור מתקדמות.

בזכות האיכות הגבוהה של מוצריה, חברת BAGI מוכרת מאוד בקרב הצרכנים, וזה מעניק לה מקום מכובד בשוק הגלובלי.

את מוצריBAGI  ניתן למצוא על המדפים ברשתות שיווק גדולות.

מטרת החברה היא להרחיב את נוכחותה בשוק הבינלאומי והמקומי ולקדם את מעמדה המוביל בתחום.

חדשות

חדשות

מוצרים איכותיים במחירים הכי טובים!